Click to order
TAGASTAMISÕIGUS

Devinette.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamisekord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

TOOTE TAGASTAMINE:
1. Klient peab oma tagastamissoovist teada andma (DevinetteIlustuudio@gmail.com) 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.
2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
3. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
4. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamis kulud.
5. Avatud pakendiga kosmeetika tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks ripsmetuššid, mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.
6. Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail aadressile DevinetteIlustuudio@gmail.com
Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt, milles pretensioon seisneb ning ärge unustage lisamast kontaktandmeid.
Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 3 tööpäeva jooksul.
7. Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole.